پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیامکان مشاهده اطلاعات 48 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی خوزستان در اپلیکیشن اطلاع رسانی

تاریخ انتشار: 1399/05/09

مسئول دفتر خدمات سرمایه گذاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از قابل مشاهده بودن اطلاعات 48 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی استان در اپلیکیشن اطلاع رسانی به منظور خدمات رسانی مطلوب به مسافران و رانندگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، سید سعید موسوی اظهار کرد: اپلیکیشن معرفی و اطلاع رسانی مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی با هدف بالا بردن کیفیت و سهولت استفاده از اماكن مذكور، برای استفاده کنندگان از شبکه جاده ای طراحی و در نیمه دوم تیرماه سال جاری منتشر شد.

وی با بیان اینکه این اپلیكشن حاوی اطلاعات موقعیت مكانی  در طول شبكه راه های كشور و عناصر و كاربری ها و خدمات قابل ارائه در این اماکن اس، افزود: استان خوزستان از 48  مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی فعال و در حال بهره برداری برخوردار است که اطلاعات این مجتمع ها در این برنامه قابل مشاهده می باشد.

مسئول دفتر خدمات سرمایه گذاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان  اطلاعات موجود در این اپلیکیشن شامل معرفی مجتمع های خدماتی رفاهی، موقعیت مکانی، امکانات موجود در مجتمع ها، تصاویر بخش های مختلف این اماکن ،مشخصات مدیر و نحوه ارتباط با وی، همچنین شامل امکاناتی از قبیل ثبت و پیگیری شکایت، شماره تلفن های ضروری سفر و اوقات شرعی هستند.

موسوی اذعان کرد: مسافران و رانندگان جهت نصب اپلیكشن مذکور بر روی گوشی تلفن همراه خود می توانند ازطریق آدرس های https://restareas.rmto.ir/    وttps://cafebazaar.ir/app/ir.hsdp.setorg.midwayserricearea  اقدام کنند.​مشخصات:
نظرات: *