پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیحضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در مرکز سامد

تاریخ انتشار: 1399/05/08

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان روز شنبه برای پاسخگویی به سوالات مردمی در مرکز سامد استانداری حضور خواهد یافت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان،  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این خصوص گفت: طبق نظام نامه موجود برابر رهنمودهای مقام معظم رهبری، تأکیدهای مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری و تأکید استاندار خوزستان در راستای نزدیک تر شدن ارتباط بین مردم و مسئولان، به دلیل عدم امکان دسترسی تمامی مردم به مدیران و مسئولان، برای برقراری ارتباط تلفنی، شنبه مورخ ۹۹/۵/۱۱ در مرکز سامد حضور پیدا خواهم کرد.

غلامعباس بهرامی نیا افزود: مردم شریف استان خوزستان می توانند با شماره گیری  ۱۱۱ سامانه سامد و انتخاب گزینه ۳  مشکلات خود را در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مطرح کنند.

وی تاکید کرد: هم استانی های محترم یک روز قبل از ساعت‌های مقرر اعلام شده از سوی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، به منظور پیگیری های بعدی و دریافت نتیجه پیشنهادات درخواست ها و شکایات،  از طریق برقراری تماس با شماره ۱۱۱ و انتخاب گزینه ۲ موارد خود را مطرح و ثبت نمایند.​مشخصات:
نظرات: *