پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:


برقراری بیش از 40 هزار تماس با سامانه 141خوزستان طی یک ماه

تاریخ انتشار: 1399/04/03

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طی یک ماه گذشته بیش از 40 هزار تماس با سامانه استانی 141 برقرار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و  نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: با تصمیم سازمان راهداری و  حمل و نقل جاده ای، سیستم پاسخگویی تلفنی به 141 بصورت استانی شد.

وی افزود: کاهش حجم صف انتظار تماس گیرندگان، تسلط بیشتر اپراتورهای استانی از اطلاعات راه های حوزه استحفاظی، تمرکززدایی و امکان پاسخگویی توسط سایر استان های معین،  اطلاع یابی مستقیم مدیران کل استان ها از مشکلات و رسیدگی در کمترین زمان و اقدام واکنش سریع در مواقع ضروری و افزایش دقت در اطلاع یابی و اطلاع رسانی وقایع  ازجمله مهم ترین اهداف تعیین شده برای استانی شدن پاسخگویی با مرکز 141 است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: از 21 اردیبهشت تاکنون43 هزار و 633 تماس با سامانه 141 استان  صورت گرفت که از این تعداد 35 هزار تماس توسط اپراتورها پاسخ داده شده است.

وی بیان کرد: 70 درصد تماس ها در حوزه حمل و نقل بار و مسافر، 20 درصد در حوزه راهداری و 10درصد نیز در خصوص اطلاع یابی از وضعیت راه های خوزستان بود.

بهرامی نیا تأکید کرد: با توجه به تغییر شرایط و نزدیک شدن به روزهای تعطیل، شاهد افزایش تماس ها با سامانه 141 در رابطه با اطلاعات مربوط به راه ها و سفرها هستیم.​مشخصات:
نظرات: *