پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:


بازگشایی 4 محور دیگر در استان خوزستان /4محور همچنان مسدود هستند

تاریخ انتشار: 1398/02/22

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در جریان سیل بیش از 35 محور در استان مسدود شدند که شامل 270 مسیر روستایی و شهری می شد اما در حال حاضر تردد در تمامی محورهای استان خوزستان که آب در آنها فروکش کرده برقرار است.

وی با اشاره به احداث جاده دسترسی به روستای عطیش گفت: تردد در 4 محور بستان-چذابه، بستان-عبدالخان، محور شریعتی در شهرستان سوسنگرد، بخشی از محور خسرج در حوزه شهرستان حمیدیه و بخش دیگر این محور در حوزه شهرستان شوش هنوز به علت آبگرفتگی همچنان امکان پذیر نیست.

بهرامی نیا بیان کرد: خسارت های وارده به زیرساخت های جاده ای خوزستان 850 میلیارد تومان برآورد اولیه شده است که مورد تأیید استانداری و مدیریت بحران استان قرار گرفت و برآورد دقیق زمانی امکان پذیر خواهد بود که آب در تمامی محورها فروکش کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تأکید کرد: تأمین اعتبار جبران خسارت ناشی از سیل هیچ ارتباطی به بودجه سالانه ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های استان ندارد و بعد از تأمین اعتبار نهایی وابلاغ آن، اقدامات اجرایی آغاز خواهد شد.

 ​مشخصات:
نظرات: *