پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتودیع و معارفه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مسجدسلیمان

تاریخ انتشار: 1398/12/20

رئیس اداره راهداری و حمل  و نقل جاده ای شهرستان مسجدسلیمان تودیع و معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان مسجدسلیمان، معاون عمرانی فرماندار و معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان تودیع و معارفه شد.

در این مراسم فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان، ضمن قدردانی از بهرامی نیا مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: شاهد انجام اقدامات مناسب به ویژه در حوزه نصب تابلو علائم وخط کشی محورها هستیم که جای تشکر دارد.

محمد پاکدل افزود: از رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان انتظار می رود به صورت مدیریت جهادی با استفاده از پرسنل شهرستان، کمبودهای گذشته را جبران کند که در این راستا توجه به راه های روستایی مورد تأکید است.

همچنین در این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ضمن قدردانی از زحمات سید علیرضا تلقری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان به پاس تلاش ها و خدمات 30 ساله وی، از رضایی، رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان خواست با برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان و اولویت بندی فعالیت ها، گام های موثری در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بردارد.

شاهپور آذروند استفاده از پتانسیل نیروهای انسانی که جزء سرمایه اصلی هر سازمانی است با رویکرد همدلی و وحدت را مورد تأکید قرار داد و گفت: با توجه به اینکه شهرستان مسجدسلیمان از 140 کیلومتر راه اصلی و 300 کیلومتر راه فرعی برخوردار است، باید حفظ و نگهداری این راه ها را با انجام اقدامات لازم از جمله نصب تابلو علائم، خط کشی و روکش آسفالت در دستور کار قرار داد.

وی وجود 12 شرکت مسافربری برون شهری و برون استانی و 6 شرکت حمل و نقل کالا در شهرستان مسجدسلیمان را مورد اشاره قرار داد و افزود: این شرکت ها نقش مهم و موثری در جابجایی مسافر و کالا به ویژه حمل کالای سیمان دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و با پیگیری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تعداد 2 دستگاه دوربین پایش تصویری با اعتبار 400 میلیون تومان و 4 دستگاه دوربین ثبت تخلف سرعت با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان در محورهای شهرستان مسجدسلیمان نصب شده اند.

آذروند خطاب به فرماندار مسجدسلیمان تصریح کرد: انتظار می رود فرمانداری در بحث اعتبارات استانی توجه ویژه ای به حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای به خصوص برای افزایش تعداد دوربین های پایش تصویری و ثبت تخلف سرعت در محورهای شهرستان داشته باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات سیدعلیرضا تلقری تقدیر و تشکر به عمل آمد و رضایی به عنوان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مسجدسلیمان معرفی شد.​مشخصات:
نظرات: *