پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیانجام ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری در جاده های استان خوزستان

تاریخ انتشار: 1398/10/22

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: حدود ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری از آغاز طرح زمستانی  تاکنون در جاده های استان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان غلامعباس بهرامی نیا با بیان اینکه طرح مانور زمستانی از یکم دی ماه در جاده های استان آغاز شده اظهار کرد: با گذشت ۲۲ روز از آغاز طرح زمستانه در استان خوزستان تاکنون حدود ۱۷۰ عملیات برف روبی و ریزش برداری در جاده های استان انجام شده است .

وی ادامه داد: عمده این عملیات‌ها در شمال خوزستان و نواحی کوهستانی و برفگیر استان در شهرستان¬های اندیکا، دهدز، لالی، باغملک، ایذه و دزفول انجام شده که در حال حاضر تمام محورها تردد برقرار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار کرد: در طرح زمستانی امسال  ۳۲ اکیپ با ظرفیت ۳۰۰ نفر نیروی انسانی و حدود ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک تا ۲۰ فروردین در محورها مستقر بوده و آماده ارائه خدمات هستند.

بهرامی نیا خاطر نشان کرد : علاوه بر این اکیپ های راهداری ، نیرو های راهداری به صورت ۲۴ ساعته در ستاد و هم در شهرستان¬ها آماده پاسخگویی و انجام عملیات برای ایمن سازی محورها هستند.

وی با تاکید بر رانندگان نسبت به ایمن سازی خودروی خود گفت: به رانندگانی که قصد عبور از جاده‌های کوهستانی این استان را دارند توصیه می‌شود ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ و توشه راه، قبل از حرکت نسبت به ایمن بودن خودرو خود اطمینان حاصل کرده و در طول مسیر نیز به توصیه راهداران مستقر در سطح راه‌ها عمل کنند.​مشخصات:
نظرات: *