پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیپیام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در پی شهادت شهید قاسم سلیمانی

تاریخ انتشار: 1398/10/13

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، در پی شهادت سرافرازانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و چند تن از همراهان ایشان،  غلامعباس بهرامی نیا  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان  در پیامی این حادثه دردناک را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

                بسم الله الرحمن الرحیم

 

« وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُون»

مطلع شدیم سردار سرافراز جهان اسلام که چهل سال است نامش رعشه بر تن استکبار انداخته و خواب از چشم پلیدشان ربوده است در یک عملیات ناجوانمردانه توسط آمریکای جنایتکار به درجه رفیع شهادت که آرزوی دیرینه او بود نائل آمد و در آسمان ها در آغوش پیر و مرادش خمینی کبیر آرام گرفت.

چه تقارن زیبایی است که مدافع حریم اهل بیت(ع) در ایام ولادت بانوی صبر و پایداری و در پاسداری از آرمان های حسینی و زینبی  به شهادت رسید.

همانطور که رهبر معظم انقلاب در پیام خود فرمودند: «با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ی دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است»

اینجانب به نیابت از مجموعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان شهادت سردار رشید اسلام "حاج قاسم سلیمانی" را به محضر امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، امت اسلام بویژه ملت شریف ایران و خانواده محترم آن شهید والامقام تبریک و تسلیت عرض می نمایم قطعا روح این شهید بزرگ در جوار رحمت حق، در سایه عنایت اهل بیت(ع)، امام راحل و شهیدان آرام گرفته است اما تفکر قاسم سلیمانی پایان ندارد و رویش هزاران جوان خط مقاومت از ایران تا دورترین مرزهای جهان اسلام ادامه دارد و انتقام این حرکت پلید را خواهد گرفت.

 

                      غلامعباس بهرامی نیا

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان​مشخصات:
نظرات: *