پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیصدور 580 عدد کارت هوشمند رانندگان در استان خوزستان

تاریخ انتشار: 1398/09/03

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از صدور 580 کارت هوشمند برای رانندگان باری و مسافری استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 580 کارت هوشمند برای رانندگان باری و مسافری استان صادر شده است.

وی با بیان اینکه داشتن کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافر به عنوان مدرک شناسایی رانندگان در بخش حمل و نقل جاده‌ ای محسوب می‌شود افزود: 26 هزار و 927 راننده در استان خوزستان دارای کارت هوشمند هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان تصریح کرد:کارت هوشمند، کارتی با ضریب امنیتی بالا به شمار می‌رود که امکان ذخیره سازی اطلاعات و لحاظ کردن اطلاعات کارت با سایر سیستم‌ های عملیاتی مانند امکان شناسایی دقیق رانندگان، تشخیص رانندگان فعال از غیرفعال، جلوگیری از صدور کارت‌های تکراری یا تقلبی، ایجاد گردش کار و ثبت تخلفات راننده در کارت شناسایی را فراهم می‌کند.

بهرامی نیا فعالیت334 شرکت حمل و نقل کالا،190 شرکت مسافربری، 62 هزار و 341 دستگاه ناوگان مسافربری اعم از اتوبوس، مینی بوس، سواری عمومی و 14 هزار و 859 دستگاه ناوگان باری در خوزستان را مورد اشاره قرار داد و گفت: در هفت ماهه نخست سال جاری بیش از 24 میلیون و 292 هزار تن کالا و بیش از 3 میلیون 270 هزار مسافر توسط شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر استان جابجا شدند.

 ​مشخصات:
نظرات: *