پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور:


اقدامات خوبی برای اربعین حسینی در خوزستان و ایلام فراهم شد

تاریخ انتشار: 1398/07/25

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور  گفت: برای اربعین حسینی شاهد فراهم شدن اقدامات خوبی در استان های خوزستان و ایلام بودیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، سردار حسین ذوالفقاری در  جلسه ستاد اربعین خوزستان که اظهار کرد: تاکنون هیچ مشکل حادی در مرزهای کشور گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه در ستاد مرکزی اربعین پیش بینی شده بود که بیش از 3 میلیون زائر حسینی از کشور خارج شود، افزود: در این زمینه انتظار می رفت که اقدامات خوبی در ایلام و خوزستان فراهم شود که خوشبختانه شرایط به این شکل بودو در این استان ها گزارش مشکل خاصی در مرزها اعلام نشده است.

دبیر ستاد اربعین کشور تصریح کرد: در حوزه حمل و نقل، تغذیه، خدمات رسانی، امنیتی، ترافیکی و غیره هیچ مشکلی در مرزها گزارش نشده است.

ذوالفقاری عنوان کرد: امکانات بسیاری برای حمل و نقل زائران حسینی فراهم و در این زمینخ در وزارت کشور عراق جلسه ای تشکیل شد و در نتیجه مرزهای این کشور برای دریافت همه کمک های ایران به روی ما باز شد.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با تقدیر از استاندار خوزستان و ارتباط شبانه روزی وی برای خدمات رسانی به زائران حسینی ابراز امیدواری کرد: تا این لحظه هیچ مشکل امنیتی ـ انتظامی گزارش نشده و برآورد امنیتی و انتظامی استان خوزستان خیلی خوب و کارگشا بوده است و حتی تمامی مواکب نیز مورد مراقبت شبانه روزی قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: از تمام مسئولان خوزستانی تقدیر و تشکر می کنم که هرگز گلایه ای در استان وجود نداشت و با تمامی کم و کاستی ها به بهترین نحو ممکن خدمات رسانی انجام گرفت.​مشخصات:
نظرات: *