پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:


تردد زائران اربعین حسینی از مرزها با مشکل خاصی روبرو نیست/آمادگی سپاه برای اعزام سرویس های حمل و نقلی به سمت مرزها

تاریخ انتشار: 1398/07/22

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر مشکل خاصی در عبور زائران اربعین از مرز شلمچه دیده نمی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، سردار حسین سلامی در جریان بازدید از مرز شلمچه  اظهار کرد: با همت الهی و دعوت حسینی، حجم زائرانی که به کربلای معلی مشرف می شوند که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است .

وی با بیان اینکه همه مسئولان  در خدمت به زائران، مسئولان همت و تلاش خود را چند برابر کرده اند تا بتوانند نیازهای جدید را پاسخ دهند، افزود: آنچه که ما در مرز شلمچه دیدیم تاکنون حرکت آرام و منطقی زائران است که امید می رود تا انتهای مراسم، خدماتی که شایسته است را به زائران بدهیم.  

فرمانده کل سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی با اشاره امنیت حاکم بر تردد زائران اربعین حسینی بیان کرد: مشکل حمل و نقل تا حدود زیادی حل شده و سپاه آمادگی دارد تا با تعطیل کردن همه سرویس های حمل و نقل سپاه در تمام شهرها، اتوبوس ها و امکانات حمل و نقلی را برای تردد بهتر زائران به مرزها گسیل کند.

سردار سلامی تصریح کرد: مشکلات ترددی که در روزهای گذشته در مرزها وجود داشت به تدریج در حال حل شدن هستند و مشکل خاصی در مرزها نیست.

وی تأکید کرد: سیستم های اطلاعاتی ما کاملا فعال هستند و بچه های بسیج، سپاه، ارتش و ناجا و دستگاه های امنیتی هوشیار هستند و امید است این مراسم عظیم حسینی با نهایت آسایش و راحتی برای مردم ادامه داشته باشد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نا آرامی های اخیر در کشور عراق گفت: آثار این نا ارامی ها بر روی افزایش عطش زائران برای حضور در عراق اثر گذار بود.

 ​مشخصات:
نظرات: *