پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:


اعزام ۱۵ درصد زائران اربعین حسینی مرز مهران به اندیمشک

تاریخ انتشار: 1398/06/26

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طبق برنامه ریزی ویژه اربعین حسینی بالغ بر ۱۵درصد زائران که از مرز مهران وارد کشور می شوند، به اندیمشک انتقال داده خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان؛ غلامعباس بهرامی نیا در جلسه ستاد اربعین استان که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: زیر ساخت های جاده ای و گیت های ورود و خروج در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه طبق برنامه در حال انجام است و برای ارائه هرچه بهتر خدمات به زائران حسینی آماده خواهد شد.

وی با بیان اینکه لکه گیری آسفالت جاده ها وخریداری لوازم مورد نیاز در گیت ها خریداری شده است، افزود: اکنون ۶ گروه سنگ کار و فعالیت ۲۴ساعته دیگر نیروها برای تکمیل کارهای مورد نیاز مانند نصب نیوجرسی و خط کشی معابر نیز در دست اجرا است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تصریح کرد: امسال در کنار بحث میزبانی از زائران در دو مرز شلمچه و چذابه، شهر اندیمشک خوزستان نیز بر اساس برنامه ریزی ویژه اربعین وزارت راه یکی از پس کرانه های مرز مهران تعیین شده است که کار خدمت رسانی در آن حوزه نیز بر عهده استان است.

بهرامی نیا با اشاره به اینکه ۱۰ استان معین برای پشتیبانی و تامین اتوبوس برای خوزستان مشخص شده است، بیان کرد: جلسات هماهنگی با این ۱۰ استان انجام شده و وظایف تقسیم بندی شده است.

وی گفت: بالغ بر ۱۵درصد زائرانی که از مرز مهران وارد کشور می شوند به اندیمشک منتقل می شوند.​مشخصات:
نظرات: *