پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بهرامی نیا:


محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه پیش از پایان شهریورماه آماده می شوند

تاریخ انتشار: 1398/04/25

مدیرکل راهداری  و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آماده سازی محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه پیش از پایان شهریورماه و آغاز مراسم اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا، در جلسه ستاد اربعین که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: پروژه های تعریف شده این اداره کل برای اربعین حسینی در حال انجام است.

وی با اشاره به اجرای پروژه های لکه گیری، روکش آسفالت و تعمیرات گاردریل در مسیر منتهی به مرز چذابه توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، گفت: نصب تابلوهای علائم، خط کشی محور و نصب نیوجرسی مسیر پس از اتمام کار تعریض و روکش محور توسط اداره کل راه و شهرسازی استان، آغاز خواهد شد.

مدیرکل راهداری  و حمل و نقل جاده ای خوزستان تأکید کرد: پیش از پایان شهریورماه کارهای اجرایی لازم در محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه به پایان خواهند رسید.

بهرامی نیا با اشاره به اجرای دو پروژه دیگر در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه، ادامه داد: باید هرچه سریع تر تکلیف بستن دیوار در مسیری که کامیون ها در مرز چذابه در حال تردد از آن هستند، مشخص شود؛ پیمانکار در حال تکمیل سایت اختیاری است و در صورتی که هرچه سریع تر تکلیف بستن این دیوار مشخص شود، کار محوطه سازی پیش از آغاز راهپیمایی اربعین به پایان می رسد اما با توجه به تردد کامیون ها در این مسیر، امکان محوطه سازی پیش از بستن این دیوار وجود ندارد.

وی بیان کرد: در مرز شلمچه نیز احداث گیت ها و سایه بان برای اتباع خارجی در حال انجام است و تلاش خواهیم کرد این پروژه نیز پیش از شروع راهپممایی اربعین حسینی، به بهره برداری برسد.

 ​مشخصات:
نظرات: *