پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاجرای طرح مشترک تابستانه کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی در خوزستان

تاریخ انتشار: 1398/04/18

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از  اجرای طرح مشترک تابستانه کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، فواد غزیعلی در خصوص اجرای این طرح گفت:  با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و افزایش تردد و سفرها در راه های استان،طرح کنترل و نظارت برتردد ناوگان عمومی حمل و نقل توسط تیم مشترکی از ادارات مسافر، ایمنی و ترافیک و جمعیت طرفداران ایمنی راه ها در محورهای برون شهری و پاسگاه های پلیس راه استان در حال اجرا است.

وی افزود: در این طرح نسبت به کنترل دروازه ای ناوگان عمومی به منظور بررسی تجهیزات ایمنی، کمک های اولیه و سلامت فنی وسایل نقلیه اقدام می شود.

غزیعلی اظهار کرد: همچنین در طرح مشترک تابستانه کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی از پایانه های مسافربری سطح استان بازدید به عمل آمده و عملکرد مدیران فنی، شرکت های حمل و نقل و خودروهای مسافربری مورد ارزیابی و کنترل قرار می گیرد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان هدف از اجرای این طرح را نظارت بیشتر و ارتقای ایمنی عبور و مرور و سلامت فنی قبل و حین سفر وسایل نقلیه عمومی در محورهای مواصلاتی استان برشمرد.​مشخصات:
نظرات: *