پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:


تردد بیش از 59 میلیون خودرو در محورهای مواصلاتی خوزستان طی سه ماه نخست سال

تاریخ انتشار: 1398/04/03

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 59 میلیون و 456 هزار تردد خودرو در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه این ترددها توسط 104 سامانه تردد شمار به ثبت رسیده اند، افزود: از ابتدای فروردین تا پایان خرداد بیشترین ترددها به ترتیب در محورهای ماهشهر-بندر امام خمینی(ره) و بالعکس با مجموع بیش از 4 میلیون تردد وسیله نقلیه، محور ورودی شرق اهواز با تردد بیش از یک میلیون و 509 وسیله نقلیه و محور خروجی شرق اهواز با تردد بیش از یک میلیون و 397 هزار وسیله نقلیه صورت گرفته است.

بهرامی نیا اظهار کرد: طی این مدت بیشترین تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای خرم آباد-اندیمشک، کمربندی غرب به شرق اهواز و محور شوش-اهواز با بیش از 10 میلیون و 76 هزار تردد و بیشترین تردد خودروهای سبک در محورهای ماهشهر-بندر امام خمینی(ره) و بالعکس و محور ورودی شرق اهواز با بیش از 49 میلیون و 434 هزار تردد به ثبت رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تصریح کرد: تردد خوردوها در محورهای مواصلاتی خوزستان طی سه ماه نخست سال رشد 5 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد.​مشخصات:
نظرات: *