پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:


سیل 850 میلیارد تومان به زیرساخت های جاده ای خوزستان خسارت وارد کرد

تاریخ انتشار: 1398/02/15

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از خسارت 850 میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های جاده ای استان خبر داد.

وی گفت: در آخرین ارزیابی های  صورت گرفته با توجه به رفع آبگرفتگی در بیشتر جاده های خوزستان، برآورد خسارت سیل به زیرساخت های جاده ای استان به850 میلیارد تومان رسید.

بهرامی نیا افزود: اطلاعات مربوط به این خسارت ها به وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و استانداری ارسال شد که پس از جمع بندی این اطلاعات، اعتبار مورد نیاز جبران خسارت ها تأمین و ابلاغ می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه بخشی از اعتبار از سوی وزارت راه و شهرسازی و بخشی از سوی اعتبارات استانی تأمین خواهد شد، بیان کرد: برنامه ریزی و اولویت بندی چگونگی جبران خسارت ها انجام شده و بعد از تأمین اعتبار وابلاغ آن، اقدامات اجرایی آغاز خواهد شد.

وی در خصوص زمان تأمین و اعتبار گفت: متولیان امر تأکید دارند که کار تأمین و ابلاغ اعتبار مورد نیاز برای جبران خسارت های وارده به زیرساخت های جاده ای خوزستان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.مشخصات:
نظرات: *