پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:


بازگشایی محور ترانزیتی اهواز به اندیمشک

تاریخ انتشار: 1398/01/25

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: محور ترانزیتی اهواز-شوش-اندیمشک که 20 کیلومتر از آن با آبرگرفتگی مواجه شده بود، امروز با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه در این محور روزانه بیش از 40هزار تردد وسیله نقلیه انجام می شد، افزود: در مقاطعی از این محور که دچار آبگرفتگی شده بود، سطح آب پایین آمده است و در این مقاطع، تردد خودروها به صورت دوطرفه انجام می شود از این رو رانندگان باید با رعایت قوانین و مقرارت از این محور تردد کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار کرد: از روز گذشته محور اهواز-آبادان و بالعکس نیز در مقاطعی دچار آبگرفتگی شد به همین دلیل تردد وسایل نقلیه سنگین از محور جایگزین محور قدیم اهواز به خرمشهر انجام می شود.

بهرامی نیا با بیان اینکه در مقاطع آب گرفته شده محور اهواز به آبادان، تردد خودروهای سبک به صورت دوطرفه است، تأکید کرد:سایر محورهای شریانی استان خوزستان باز و تردد در آنها صورت می پذیرد.

وی ادامه داد: حدود 22 محور روستایی خوزستان مسدود شدند که در برخی از این محورها با فروکش کردن آب، مسیر بازگشایی شده اما به دلیل آبگرفتگی برخی روستاها، راه ارتباطی به طور کامل قطع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان برقراری راه ارتباطی 18 روستای شعیبیه با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای را مورد اشاره قرار داد و گفت: در حال تلاش هستیم با فروکش کردن آب محورهای روستایی که امکان رفع انسداد در آنها وجود دارد بازگشایی شده و تردد در آنها انجام شود.

بهرامی نیا تصریح کرد: برای محورهای روستایی که هنوز مسدود هستند، مسیرهای جایگزین اعلام شده و مشکلی برای تردد وجود ندارد.

وی اظهار کرد: نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای با کمک پلیس راهنمایی و رانندگی در محورها مستقر هستند تا درصورت بروز مشکل، درکوتاه ترین زمان ممکن رفع شود.​مشخصات:
نظرات: *