پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

احمد ناصر به عنوان سرپرست پایانه مسافری شلمچه منصوب و از زحمات جمال حمیدی مدیر پیشین پایانه مرزی شلمچه تقدیر شد.


سرپرست پایانه مرزی شلمچه معرفی شد

تاریخ انتشار: 1397/03/07

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان طي حكمي از سوي غلامعباس بهرامی نیا مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان  احمد ناصر به سمت سرپرست پايانه مرزي شلمچه منصوب شد.

در جلسه توديع و معارفه اي كه به همين منظور در سالن  پايانه مرزي شلمچه و با حضور مسؤلين ادارات مسقر در پايانه برگزار شده بود از جمال حمیدی مدير سابق پايانه مرزي شلمچه تقدير و تشكر به عمل آمد و احمد ناصر بعنوان سرپرست پایانه مرزی شلمچه معرفی شد.

معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری خوزستان در این نشست به اقدامات انجام شده طی اربعین حسینی گذشته در مرز شلمچه اشاره کرد و گفت: در اربعین حسینی سال گذشته با افتتاح سالن مسافری شلمچه با هفت هزار و 500 مترمربع زیربنا با همکاری و همدلی سایر دستگاه ها، خدمات ارزنده ای به زائران ارائه شد اما همه اینها دلیلی برای انجام نشدن تلاش مضاعف و رفع نشدن مشکلات نیست.

 

یوسف عابدینی افزود: به طور حتم ضعف هایی در پایانه وجود دارد که امیدواریم با همراهی و همکاری این کاستی ها بهبود یافته و شرایط مناسب تری در این مرز ایجاد شود.

 

وی، افزایش همکاری ها با منطقه آزاد اروند  را لازمه حل بسیاری از مشکلات پایانه شلمچه دانست و گفت: امید است با هماهنگی با منطقه آزاد و سایر دستگاه ها شاهد بهبود روند فعالیت حمل و نقل به خصوص در بحث حمل یکسره کالا و توسعه صادرات در کنار سایر وظایف پایانه مرزی باشیم.​مشخصات:
نظرات: *